24. - 27. Máj 2018, Bratislavský hrad

Grilovanie s Gabom Kocákom

KOFT bude pomáhať na Slovak Food Festivale

Ako pravidelný účastník Slovak Food Festivalu sme sa tento rok rozhodli pre výnimočný krok. Okrem večerných aktivít ľuďom poskytneme aj dennú zábavu spojenú s pomocou tým, ktorí ju potrebujú.

Spoločnosť KOFT, s.r.o. v spolupráci s našou najobľúbenejšou Tennessee whiskey vytvorila krásny projekt. Na Slovak Food Festival, ktorý sa koná 24.- 27.5.2018 na Bratislavskom hrade, sme pripravili dennú aktivitu pre všetkých návštevníkov. V zóne značky postavíme veľký obrandovaný gril a spolu s ním tam bude aj náš obľúbený 15-minútový kuchár GABO KOCÁK!!! Ten pre nás prichystal pár receptov, ktoré si s ním budete môcť vyskúšať a samozrejme aj vychutnať. Základom grilovaných špecialít bude naša obľúbená Tennessee Whiskey, ktorú použijete do marinády a aj na prípravu dipu.
Cieľom je naučiť Vás ľahké a veľmi chutné recepty s využitím whiskey nie len ako drinku, ale aj ako priamej súčasti grilovania. Máte sa veru na čo tešiť. Grilovanie s JACKOM a GABOM je totiž naozajstným zážitkom!

Keďže nielen my v KOFT-e, ale aj Gabo veľmi rád pomáha, spojili sme príjemné s užitočným. Rozhodli sme sa, že sa ľudia budú môcť učiť grilovať s Gabom za dobrovoľný príspevok v minimálnej hodnote 2€ a celá suma vyzbieraná počas festivalu poputuje na dobrú vec- konkrétne Občianskemu združeniu 4U.
Hlavnou činnosťou občianskeho združenia je pomoc pre 11-ročného Tobiasa, ktorý má
diagnostikovanú DMO. Všetci chceme, aby sa Tobias mohol plnohodnotne začleniť do života a aby sa naplnil jediný sen jeho rodičov: “ Postaviť Tobiasa na nohy „. Pokiaľ Vás tento príbeh zaujal, viac informácií získate na: http://oz4u.sk/

Veríme, že skvelý kuchár, meno spoločensky zodpovednej firmy a pomoc určená na naozaj správnu vec, Vás dokážu presvedčiť na zapojenie do našich charitatívnych akcií. Budeme nesmierne radi za každú podporu a garantujeme, že naša spoločná pomoc skončí v tých správnych rukách.