06. - 08. Sep 2019, Bratislavský hrad

Časový harmonogram 2018

Piatok (25.5.2018)

14:00 - 14:30
Oficiálne zahájenie Slovak Food Festivalu
14:30 - 15:00
Pavol Ráček: elektrické kompostéry a odpadové hospodárstvo + diskusia v Tesco zóne (JRK Waste management, s.r.o.)
15:00 - 16:00
Juniorský Národný team: Súťažné jedlo
Reprezentanti Slovenska SZKC
16:00 - 17:00
Marek Kadlečík: Big Tuna show
Filetovanie Tuniaka
17:00 - 18:00
Seriál Kuchyňa + Vojto Artz: Varíme so seriálom Kuchyňa ( Tv Markíza)
Gabika Marcinková, Silvia Holečková, Jakub Gogál
18:00 - 19:00
Michal Konrád: StreetFood
šéfkuchár Fou ZoU
19:00 - 20:00
Daniel Hrivňák: StreetFood
DH Executive chef Dunajský Pivovar a Aproxima
21:00
Záver dňa

Sobota (26.5.2018)

11:00 - 11:45
Úvod do dňa
12:00 - 13:00
Daniel Širota: Ryby a kombinácia ryby a mäso
Šéfkuchár reštaurácie Primi KE
13:00 - 14:00
Tomáš Pompo Pikáli: Sezónne ovocie
Cukrár hotela Matyšák a finalista Masterchef SK
14:00 - 15:00
Andrej Bičan: Súťaž v konzumácií ( Artz , Muller)
FEAR FACTOR - FOOD CHALLENGE "LIVE"
15:00 - 16:00
Andrej Bičan a Peťo Muller: 7 NAJ!!!! Na SFF
FEAR FACTOR - FOOD CHALLENGE "LIVE"
16:00 - 17:00
Junior, Ivan Rusina, Fero Sedlák: Moja mama varí lepšie a tvoja ( MMVL tím)
Kuchárska show
17:00 - 18:00
REKORD: Slovenský rekord v sabráži
18:00 - 19:00
Robert Sklenář: Ryby a plody mora
šéfkuchár (CZ)
20:00 - 21:00
Slováková Kristína: Sveteľná show
Fire light show
21:00
Záver dňa

Nedeľa (27.5.2018)

11:00 - 12:00
Vladimír Lokšík: Úvod do dňa
šéfkuchár hotela Diplomat Rajecké Teplice
12:00 - 13:00
Tinka a Artz Vojto: Detský workshop Vojto a Tinka varia s deťmi
Súťaž o miesta na FB
13:00 - 14:00
Oskar Klanert: 3-chodové menu
šéfkuchár La Strada Group
14:00 - 15:00
Maroš Mrenica: Moderná slovenská kuchyňa
šéfkuchár Season Zvolen
15:00 - 16:30
Dobré vedieť s Rasťom Sokolom a Teleránom
Vedomostná súťaž
17:00 - 18:00
Nadácia Markíza a Detské kardiocentrum: Odovzdávanie výťažku z charity na SFF
Dužeková, Artz, Šinková
18:00
Ukončenie Festivalu