01. - 04. Jún 2017, Bratislavský hrad

Nadácia Markíza

Je nám veľkou cťou, že súčasťou Slovak Food Festivalu 2017 bude aj Nadácia Markíza. Často pri našich projektoch premýšľame, ako pomôcť dobrej veci pridanou hodnotou. Tento rok sa nám to dúfajúc podarí. Stánok nadácie Markíza nájdu návštevníci v tesnej blízkosti hlavného pódia. Prispejte aj vy na dobrú vec. Poďte na Slovak Food Festival, stretnite známe tváre TV Markíza, vydražte si chutné jedlo… Tešíme sa na vás!

Nadácia Televízie Markíza je jednou z najstarších firemných nadácií na Slovensku. Vznikli sme v roku 2007 a v súčasnej podobe pracujeme od decembra 2013. Strategicky sa nadácia zameriava na jednu cieľovú skupinu a to sú deti.

Nadácia Televízie Markíza už niekoľko rokov podporuje rôzne organizácie a jednotlivcov, ktorí bojujú s nepriazňou osudu či inými ťažkými životnými situáciami. V spolupráci s neziskovými organizáciami sa nám podarilo urobiť mnoho dobrých projektov. Získali sme skúsených partnerov a nabrali cenné skúsenosti. Aj vďaka vám sme prispeli k tomu, že Slovensko sa mení na lepšie miesto pre život.

http://nadacia.markiza.sk/o-nadacii/1851361_o-nadacii