01. - 04. Jún 2017, Bratislavský hrad

Cooking zóna BEKO / Andreashop

Značky BEKO a Andreashop sú súčasťou Slovak Food Festivalu 2017. Vďaka nim sa návštevníci môžu tešiť na cooking zónu, kde si budú môcť napríklad napiecť vlastnú pizzu. Pre návštevníkov sú rovnako pripravené zábavné súťaže o hodnotné ceny. Okrem kvalitnej elektroniky sa bude súťažiť aj o prezenty klubu FC Barcelona! Niektoré zo súťaží už bežia pre našich fanúšikov na facebooku, no bez povšimnutia neostanú samozrejme ani návštevníci , ktorí si s nami prídu užiť víkend plný pohody, zábavy a inšpiratívneho varenia so spotrebičmi BEKO na Bratislavský hrad.

Beko je jednou z popredných značiek domácich spotrebičov v Európe. Odhaduje sa, že na svete sa každé 2 sekundy predá jeden výrobok tejto značky.

Beko Slovakia s.r.o pôsobí v SR od roku 2005. Na slovenskom trhu ponúka širokú škálu voľne stojacich domácich spotrebičov, tak i spotrebičov určených k zabudovaniu. V súlade s novou filozofiou Beko pre každú životnú etapu – Beko for the new you značka smeruje k tomu, aby bola so svojimi výrobkami prítomná v prelomových životných okamihoch zákazníkov.